O nás | Papírnictví a elektronika

Hledat

Nabídka zboží a služeb


Rezervace

Facebookové profily

Novinky

Nové zboží - scrapbook

1.2.2014

Nově jsme naskladnily spoustu materiálu ( bloky, alba, sešity, kartony ) na scrapbook.

Přiďte se podívat, jistě si vybere každý.

Kreativní dílna

1.2.2014

8.3.2014 pořádáme další naši kreativní dílničku. Tentokrát budeme vyrábět prostírání a dále " papírové sovy. Domů si opět odnesete střih na sovy, ale hlavně spousty nových zkušeností a nápadů s pracemi s razítky a papírem. Navštivte také náš facebook, kde najdete fotky.

ToplistPanely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.O nás

Firma VojTech s.r.o. vznikla na začátku roku 2009.

Hned od počátku jsme oteřely 3 kamenné prodejny, 2 x s výpočetní technikou a 1 x s papirnickým sortimentem.

Snažíme se našim zákazníkům nejen prodat zboží, ale ke zboží dát také přidanou hodnotu, která je u každého sortimentu jiná. Toto považujeme za jednu z hlavních filozofií naši firmy.

Na našich prodejnách najdete team zkušených a stále se vzdělávajíchích prodavačů a prodavaček. Tito odborníci Vám vždy rádi pomohou s výběrem zboží. Ke zboží zakoupenému v našich prodejnách poskytujeme také odborné konzultace a to vždy zdarma.

Naše firma poskytuje také mnoho služeb u nás, ale mimo naše prodejny. Služby se týkají zejména servisu kancelářské a výpočetní techniky, instalace a správa počítačových sítí, instalace zabezpečovacích zařízení a to včetně kamerových a dohledových systémů. Dále velmi často děláme i různé předváděcí a kreativní akce u nás, ale i u potencionálního zákazníka.

Dnes velmi často děláme i vysoce odborný servis na elektronice, zejména mobilních telefonech, noteboocích, tabletech a to především výměnu lcd displejů a opravy čipových sad.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum