Počítače-elektronika | Papírnictví a elektronika

Hledat

Nabídka zboží a služeb


Rezervace

Facebookové profily

Novinky

Nové zboží - scrapbook

1.2.2014

Nově jsme naskladnily spoustu materiálu ( bloky, alba, sešity, kartony ) na scrapbook.

Přiďte se podívat, jistě si vybere každý.

Kreativní dílna

1.2.2014

8.3.2014 pořádáme další naši kreativní dílničku. Tentokrát budeme vyrábět prostírání a dále " papírové sovy. Domů si opět odnesete střih na sovy, ale hlavně spousty nových zkušeností a nápadů s pracemi s razítky a papírem. Navštivte také náš facebook, kde najdete fotky.

ToplistPanely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Jsme vám opět blíže-přestěhovali jsme se!!

Vážení zákazníci, přátelé a kamarádi, někteří z vás už vědí a ti co nevědí, tak zde je oficiální zpráva. Dnes jsme završili přemístění naší prodejny počítačů z Velké Michalské na Kovařskou 7. Tím jsme vám, ale i sobě ušetřili spoustu kroků. No prostě máme obě prodejny vedle sebe. Abyste i Vy z toho něco měli, přichystali jsme pro vás až do konce dubna slevu 10%. Těšíme se na vás celý den, obchodní team VojTech. 
P.S. Pokud přijedete na nákup autem, můžete zastavit přímo před našimi prodejnami, avšak pouze na levé straně ulice. Snažte se dobu parkování omezit na 10 min.

Prodejna4

Prodejna2

Zrušení pobočky v Moravských Budějovicích

Vážení zákazníci,

Vzhledem k velkému vytížení na pobočkách ve Znojmě jsme se po zralé úvaze rozhodly uzavřít pobočku v Moravských Budějovicích a to od 1.11.2014.

I nadále lze všechny případné obchodní případy řešit s prodejnou PC ve Znojmě na Kovářské 7.

Děkujeme za pochopení 

team firmy VojTech s.r.o.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum