Kamerové systémy | Papírnictví a elektronika

Hledat

Nabídka zboží a služeb


Rezervace

Facebookové profily

Novinky

Nové zboží - scrapbook

1.2.2014

Nově jsme naskladnily spoustu materiálu ( bloky, alba, sešity, kartony ) na scrapbook.

Přiďte se podívat, jistě si vybere každý.

Kreativní dílna

1.2.2014

8.3.2014 pořádáme další naši kreativní dílničku. Tentokrát budeme vyrábět prostírání a dále " papírové sovy. Domů si opět odnesete střih na sovy, ale hlavně spousty nových zkušeností a nápadů s pracemi s razítky a papírem. Navštivte také náš facebook, kde najdete fotky.

ToplistPanely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Kamerové systémy

Provádíme montáž a instalaci kamer a kamerových systémů. Jsme vysoce specializovaní především na IP kamery, jejich zálohování, nahrávání a vzdálený dohled odkudkoli na světě. Jsme schopni osadit kamery u vás doma ale i vybavit kamerovým systémem celou firmu s možností on-line monitoringem jednotlivých kamer. Lze dodat venkovni i interierové kamery.

Kamerový systém je vždy velmi specifický a je nutné konzultovat případné jednotlivé osazení kamer přímo na místě u zákazníka. Na tomto základě lze udělat nezávaznou cenovou nabídku.

V případě zajmu nás neváhejte kontaktovat na mailu: obchod@vojtech.cz nebo na tel.: 603 468 330.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum