Zabezpečovací technika | Papírnictví a elektronika

Hledat

Nabídka zboží a služeb


Rezervace

Facebookové profily

Novinky

Nové zboží - scrapbook

1.2.2014

Nově jsme naskladnily spoustu materiálu ( bloky, alba, sešity, kartony ) na scrapbook.

Přiďte se podívat, jistě si vybere každý.

Kreativní dílna

1.2.2014

8.3.2014 pořádáme další naši kreativní dílničku. Tentokrát budeme vyrábět prostírání a dále " papírové sovy. Domů si opět odnesete střih na sovy, ale hlavně spousty nových zkušeností a nápadů s pracemi s razítky a papírem. Navštivte také náš facebook, kde najdete fotky.

ToplistPanely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.Zabezpečovací technika

Jsme autorizovaným montážním partnerem zabezpečovacího zařízení české firmy JABLOTRON a.s. Našim zákazníkům nabízíme možnost tohoto zařízení předvést on-line na vzorové instalaci. Tento systém umožňuje zákazníkům vzhledem k velkému záběru doplňků a možností zabezpečit třeba chatu, garáž, nebo rodinný dům i velkou firmu. Jednoduché a intuitivní ovládání vstupních modulů ale i možnost celý systém ovládat přes PC nebo mobilu z jakéhokoli místa na světě. I ztohoto důvodu je tento systém tak oblíbený nejen u nás v republice.

Zabezpečovací systém je vždy velmi specifický a je nutné konzultovat případnou jednotlivou montáž přímo na místě u zákazníka. Na tomto základě lze udělat nezávaznou cenovou nabídku.

V případě zajmu nás neváhejte kontaktovat na mailu: obchod@vojtech.cz nebo na tel.: 603 468 330.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum